Od 2014 roku klinika Oricea współpracuje ściśle z ośrodkiem badań klinicznych Clinical Research Group (CRG). CRG jest nowoczesnym i w pełni wyposażonym ośrodkiem, prowadzącym badania kliniczne fazy II i III na zlecenie firm farmaceutycznych i biotechnologicznych.

Ośrodek CRG prowadzi programy kliniczne w wielu schorzeniach, między innymi:

  • dermatologia i dermatologia estetyczna (np. łuszczyca plackowata, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry)
  • pulmonologia (np. astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc
  • ginekologia (np. endometrioza, mięśniaki macicy)
  • choroby wątroby i przewodu pokarmowego (np. niewydolność wątroby)
  • kardiologia (np. nadciśnienie tętnicze)

Jedną z założycielek ośrodka CRG jest dr n. med. Kamila Padlewska, prof. nadzw. WSZKiPZ, główny konsultant CRG w zakresie dermatologii oraz badacz główny w badaniach klinicznych leków dermatologicznych i dermokosmetyków.

 

Dzięki współpracy z ośrodkiem CRG oferujemy naszym pacjentom i pacjentkom możliwość udziału w wielu ciekawych badaniach klinicznych, które często są dla nich wyjątkową szansą na wyleczenie.

 

Od 2013 roku CRG prowadzi między innymi kilka badań klinicznych z lekami biologicznymi przeznaczonymi dla osób cierpiących na łuszczycę plackowatą. Już około 50 naszych pacjentów uczestniczy w wieloletnich programach i otrzymuje leczenie biologiczne w ramach tych badań uzyskując doskonałe rezultaty lecznicze.

 

Od listopada 2014 roku ośrodek CRG zlokalizowany jest na terenie kliniki Oricea, dzięki czemu możliwa jest jeszcze ściślejsza współpraca obu firm.

Więcej informacji o Clinical Research Group (CRG):

Dla Pacjentów:

www.udzialwbadaniu.pl

Infolinia: + 48 602 134 865

Dla Firm:

www.crg-clinical.pl

ul. Sokołowska 9 / U-2
01-142 Warszawa
Tel. +48 22 535 32 07
Fax +48 22 535 32 08