Dr Anna Bagińska
Specjalistka chirurgii plastycznej

Doktor Anna Bagińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła prawo medyczne. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej uzyskała w Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy-Zdroju, najstarszym i jednym z najbardziej prestiżowych ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywała przez wiele lat pod okiem wybitnych chirurgów plastycznych.

W ramach swojej pracy zawodowej wykonała kilkaset zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej. Uczestniczyła w wielu kursach i indywidualnych stażach w renomowanych ośrodkach. Regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Członek Polskiego oraz Włoskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. W wolnym czasie relaksuje się pogłębiając swoje pasje – sport oraz teatr.

Doktor Anna Bagińska wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W obrębie jej szczególnych zainteresowań znajdują się między innymi chirurgia ręki z wadami wrodzonymi włącznie, operacje estetyczne piersi, zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie twarzoczaszki i leczenie następstw ciężkich oparzeń. W naszej klinice kwalifikuje pacjentów do operacji korekcji powiek i korekcji uszu.