dr n. med. Kamila Padlewska - prof. nadzw. w WSZKiPZ – specjalista dermatolog-wenerolog drugiego stopnia (UM w Warszawie); ekspert w zabiegach dermatologii estetycznej i laserowej.

Dr n. med. Kamila Padlewska
prof. nadzw. w WSZKiPZ – specjalista dermatolog-wenerolog drugiego stopnia (UM w Warszawie); ekspert w zabiegach dermatologii estetycznej i laserowej.

Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziałach Dermatologii, Chirurgii Dermatologicznej i Immunologii w Scripps Clinic and Research Foundation (La Jolla), Klinice Dermatologicznej University of California, USF College of Medicine (San Diego) oraz Ain Shams Hospital (Kair). Prowadziła liczne badania naukowe w Instytucie Pasteura (Paryż). Obecnie prowadzi prywatną praktykę lekarską Oricea Gabinety Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Od wielu lat uczestniczy w badaniach klinicznych leków (współzałożyciel firmy Clinical Research Group).

Od 2005 roku profesor Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, w której pełniła funkcję kierownika pionu kosmetologicznego, a obecnie jest kierownikiem studiów podyplomowych SPA i Wellness. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Należy do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD). Od stycznia 2004 roku kierownik Laboratorium Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej KLSP IZIS.

Autorka licznych publikacji i książek, między innymi wydanej w 2014 roku przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL książki „Medycyna estetyczna i kosmetologia”. Współpracuje z licznymi firmami kosmetycznymi. Brała udział w wielu programach telewizyjnych, między innymi w „Sekretach Chirurgi”.