dr n. med. Kamila Padlewska

specjalista dermatolog-wenerolog drugiego stopnia (UM w Warszawie); ekspert w zabiegach dermatologii estetycznej i laserowej.

Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziałach Dermatologii, Chirurgii Dermatologicznej i Immunologii w Scripps Clinic and Research Foundation (La Jolla), Klinice Dermatologicznej University of California, USF College of Medicine (San Diego) oraz Ain Shams Hospital (Kair). Prowadziła liczne badania naukowe w Instytucie Pasteura (Paryż). Obecnie prowadzi prywatną praktykę lekarską Oricea Gabinety Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Od wielu lat uczestniczy w badaniach klinicznych leków (współzałożyciel firmy Clinical Research Group).

Były profesor Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, w której pełniła funkcję kierownika pionu kosmetologicznego i kierownika studiów podyplomowych SPA i Wellness. Były profesor UM MSC. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL, Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD). Od stycznia 2004 roku kierownik Laboratorium Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej KLSP IZIS. Od wielu lat Consultant Dermatologist w Laser Center, Dublin, Irlandia. Od 2020 członek rady nadzorczej firmy Braster, a od 2022 również jest członkiem rady naukowej tej firmy.

Autorka licznych publikacji i książek, między innymi wydanej w przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL książki „Medycyna estetyczna i kosmetologia”. Wykładowca na licznych kongresach krajowych i zagranicznych. Współpracuje z licznymi firmami farmaceutycznymi i kosmetycznymi. Brała udział w wielu programach telewizyjnych, między innymi w „Sekretach Chirurgii”.