Linia zabiegowa „D” REFITO na bazie kwasu fitowego i czystego retinolu odpowiednia jest do skóry wymagającej odmłodzenia – dojrzałej, zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku i młodzieńczego kolorytu.

To nowatorski zabieg złuszczający, w pełni bezpieczny i bardzo skuteczny, z narastającym w czasie efektem odnowy biologicznej (progresja efektu). Bazuje na kwasie fitowym ‒ składniku znanym z zastosowań medycznych, o działaniu złuszczającym, rozjaśniającym i detoksyku­jącym skórę. Jest on silnym neutralizatorem wolnych rodników, chroniącym strukturę kolagenu i elastyny przed starzeniem się. W połączeniu z czystym retinolem transportowanym przez NANODYSKI™ do głębszych warstw skóry odmładza wygląd skóry dojrzałej.

Zabiegi REFITO odmładzają strukturę i wygląd skóry dojrzałej, spłycają zmarszczki, przeciwdziałają procesom wiotczenia i innym objawom starzenia się. Eksfoliacja normalizuje spowolniony z wiekiem cykl odnowy komórkowej naskórka, odświeża i wygładza skórę, przyspiesza metabolizm, ujędrnia i uelastycznia. Nadaje cerze odświeżony, młodszy wygląd. Staje się ona gładka, rozjaśniona, zrewitalizowana.

Polecane w serii 6-10 zabiegów raz na 7-10 dni.

Czas zabiegu: 60 min.

CENA:

  • 1 zabieg 270 zł
  • w serii od 6 zabiegów 240 zł