Linia zabiegowa „T” SHIKIMI na bazie kwasu szikimowego i salicylowego jest odpowiednia do skóry tłustej i mieszanej, zanieczyszczonej, z tendencją do trądziku: grudek i zaskórników.

To nowatorski zabieg złuszczający, w pełni bezpieczny i bardzo skuteczny, z narastającym w czasie efektem odnowy biologicznej (progresja efektu). Bazuje na kwasie szikimowy – innowacyjnym składniku z grupy hydroksykwasów, pochodzącym z japońskiej rośliny Shikimi, znanym z zastosowań w farmacji. Złuszcza skórę lepiej niż kwas glikolowy i jest mniej drażniący, działa przeciwłojotokowo oraz antybakteryjnie, m.in. na Propionibacterium acnes, zapewniając doskonałe działanie przeciwtrądzikowe.

Zabiegi SHIKIMI głęboko oczyszczają skórę i ograniczają powstawanie zaskórników. Wyrównują fakturę i koloryt skóry, wygładzają naskórek, redukują przebarwienia i blizny potrądzikowe. Regulują wydzielanie sebum, zmniejszając łojotok. Zapewniają doskonałą odnowę biologiczną naskórka, odświeżenie wyglądu skóry i normalizację procesów metabolicznych.

Polecane w serii 6-10 zabiegów raz na 7-10 dni.

Czas zabiegu: 60 min.

CENA:

  • 1 zabieg 250 zł
  • w serii od 6 zabiegów 220 zł