mgr Katarzyna Nadolna

Dietetyczka nie tylko z zawodu, ale również z pasji. Tytuł magistra uzyskała w warszawskiej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Swoją wiedzę oraz doświadczenie zawdzięcza nie tylko uczelni, ale również licznym praktykom w szpitalach oraz poradniach dietetycznych. 


Może pochwalić się wieloma certyfikatami ze szkoleń, warsztatów i konferencji dedykowanych dietetykom, w których bardzo często bierze udział, aby być na bieżąco ze specjalistycznymi, najnowszymi informacjami. Na swoim koncie ma również staż w Instytucie Żywności i Żywienia, gdzie prowadziła pacjentów wraz ze swoją koordynatorką.

W swojej pracy w Klinice Oricea skupia się głównie na indywidualnym podejściu do pacjenta. Każda dieta jest „szyta na miarę”, każde spotkanie prowadzone jest w sposób dostosowany do potrzeb, w zależności od historii medycznej oraz stylu życia i wymagań pacjenta.

Szczególnie interesuje się dietoterapią chorób metabolicznych oraz żywieniem kobiet ciężarnych.
Uważa, że jedzenie powinno być przyjemnością, dlatego szczególną uwagę zwraca na jakość przygotowanych jadłospisów. Prywatnie jej pasją prócz dietetyki jest gotowanie, przez co ułożone plany żywieniowe są sprawdzone, smaczne, a przede wszystkim brak w nich monotonii.
Mamy nadzieję, że i Państwa zmotywuje do budowania nowego, lepszego „JA”.