Masaże twarzy, szyi, dekoltu i karku pobudzają krążenie, poprawiają elastyczność i ogólną kondycję skóry, ujędrniają, zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Mają wybitne działanie antystresowe, kojące i uspokajające. W połączeniu z właściwą aktywną pielęgnacją stanowią znakomitą terapię anti-aging.

Masaże Królewskie stanowią integralną część zabiegów YONELLE MEDESTHETIC z kategorii PREMIUM.

MASAŻ KRÓLEWSKI LIFT YONELLE

Autorski masaż KRÓLEWSKI LIFT YONELLE to unikalna kompo­zycja intensywnie liftingujących chwytów masażu twarzy, szyi i dekoltu.

Łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologii, z elementami współczesnymi. Ruchy masażu są bardzo precyzyjne, połączone w liftingu­jące, stymulujące i relaksujące sekwencje, ułożone w kom­pletną całość. Już od pierwszych chwil wprowadzają w stan odprężenia, dając jednocześnie poczucie intensyw­nego pobudzenia mięśni twarzy. W trakcie masażu stopnio­wo, lecz systematycznie mijają, napięcia powstałe nie tylko w obszarze głowy, ale i w całym ciele.

Masaż KRÓLEWSKI LIFT YONELLE daje uczucie ujędrnienia skóry i zwiększenia jej zwartości. Poprawia owal twarzy, niweluje zmarszczki i bruzdy. Po masażu twarz wygląda świeżo i promiennie oraz zyskuje ładny, zdrowy koloryt. Skóra staje się napięta, również ta wrażliwa, delikatna i unaczyniona.

Określone sekwencje ruchów masażu wykonywane na mię­śniach powierzchniowych i głębokich mogą być dobierane in­dywidualnie, co decyduje o charakterze całego zabiegu i jego efektach. Masaż może być wykonywany w dwóch wersjach: liftingująco-stymulującej oraz liftingująco-relaksującej.

Masaż KRÓLEWSKI LIFT stanowi integralną część zabiegów z grupy PREMIUM, gwarantującą ich ponadprzeciętną skuteczność. Zastosowany z odpowied­nio dobranymi aktywnymi preparatami szybko poprawia wy­gląd twarzy i stan skóry. Dlatego jest szczególnie polecany jako doskonały zabieg „przed wielkim wyjściem”.

Czas zabiegu: 20 min.

KRÓLEWSKI MASAŻ KARKU

Celem Królewskiego masażu karku jest dotarcie do napiętych mięśni górnej części pleców, karku, szyi i ramion.

Wybrane autorskie techniki posiadają właściwości rozluźniające i relaksacyjne. Wyraźnie łagodzą ból szyi, karku oraz mięśni obręczy barkowej i wprawiają całe ciało w stan głębokiego ukojenia w trakcie trwania wybranego zabiegu kosmetycznego. Połączenie chwytów terapeutycznych i relaksacyjnych intensywnie rozluźnia plecy, obciążane np. przyjmowaniem długotrwałych i niekorzystnych pozycji (przed komputerem czy w samochodzie). Masaż znosi niekorzystne napięcia twarzy i głowy. Działa odprężająco, redukuje stres, pozostawia uczucie lekkości i pełnej harmonii. Daje poczucie ulgi i głębokiego relaksu.

Czas zabiegu: 15 min.