Monika Bartnik

fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka ze specjalizacją podyplomową z gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej, masażystka Wellness & SPA, instruktorka masażu. Swoje już 7 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych obiektach sportowych, salonach i hotelach SPA, szpitalach oraz ośrodkach rehabilitacyjnych dla dzieci.

Ekspertka w kuracjach odchudzających, polegających na dobraniu odpowiedniego programu masaży, zabiegów i zaleceń dietetycznych, certyfikowany doradca ds. żywienia. Specjalistka m.in. w masażach sportowych, relaksacyjnych i orientalnych oraz dla kobiet w ciąży.

Posiada umiejętności wykonywania zabiegów na twarz i ciało poparte licznymi kursami. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje również innowacyjne metody sprzętowe m.in. endermologię, falę uderzeniową i radiową, technologię HIFU. Dopełnieniem jej kwalifikacji są zdobyte uprawnienia do wykonywania zawodu wizażysty, które wykorzystuje przy sesjach biznesowych oraz prywatnych.

Stale poszerza swoje kompetencje, biorąc udział w wielu szkoleniach, konferencjach, targach branżowych, a rozwój zawodowy traktuje jako naturalny element życia każdego profesjonalisty. Zafascynowana rozwojem osobistym uczestniczyła w wystąpieniach Michała Wawrzyniaka, Mateusza Grzesiaka, Targach Rozwoju Łukasza Milewskiego, a także Akademii Menagera SPA Marty Fiłoń.

Promotorka zdrowego stylu życia oraz body trainer. Prowadzi eventy i warsztaty dla kobiet na terenie całej Polski współpracując z najlepszymi specjalistami z psychologii, medycyny, branży beauty itp. Jest inicjatorką projektu wraz z Mateuszem Zakrzewskim (diet coachem i vicemistrzem Polski w kulturystyce w 2011r.) związanego z najnowszymi fit trendami, healthy lifestylem oraz metamorfozami ciała i umysłu. .

Głęboko wierzy, że dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy jest w stanie odmienić życie swoich klientów. Prywatnie interesuje się psychologią, medycyną niekonwencjonalną i metodami holistycznymi.