Masaż klasyczny

Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek. Wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywienie tkanek, reguluje napięcie i zwiększa elastyczność mięśni, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Składa się z wielu chwytów i ruchów (głaskania, rozcierania, wibracji, roztrząsania, wałkowania), których celem jest zapobieganie wielu chorobom i polepszenie stanu zdrowia.

Czas trwania zabiegu całościowego: 60-90 min.

CENA:

 • 160-250 zł

 

 

Masaż klasyczny częściowy

Masaż wybranych partii ciała z wykorzystaniem tradycyjnych technik.

Czas trwania: 30-45 min.

CENA:

 • 100-140 zł
Masaż twarzy szyi i dekoltu

Masaż ten posiada właściwości relaksacyjne i przeciwstarzeniowe. Działając pobudzająco na układ krążenia przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia skóry oraz mięśni, a co za tym idzie do poprawienia jakości skóry, która staje się bardziej napięta i elastyczna.

Systematyczne masowanie twarzy, szyi i dekoltu zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry i wygładza zmarszczki mimiczne.

Czas trwania: 30-60 min.

CENA:

 • 60-100 zł

 

Masaż relaksacyjny

Wywodzi się z masażu klasycznego. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy. Równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu jest zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia.

Czas trwania: 60 min.

CENA:

 • 180 zł

 

Drenaż kończyn górnych lub dolnych

To masaż uciskowy, usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Zalecany w leczeniu obrzęków limfatycznych i zastoju limfy. Poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny i przyspiesza proces oczyszczania organizmu. Zaleca się go stosować w dolegliwościach tzw. ciężkich nóg, wspomagająco z masażami modelującymi /antycellulitowymi, po zabiegach typu mastektomia czy w chorobie niedokrwiennej.

Czas trwania: 30 min.

CENA:

 • 60 zł

 

Masaż sportowy

Wykonuje się go celem zwalczenia objawów przetrenowania i zapobiegania wystąpieniu kontuzji. Ponadto masaż sportowy poprawia metabolizm i pozwala się zrelaksować. Zalecany jest osobom aktywnym fizycznie i uprawiającym sport amatorsko lub zawodowo. W zależności od rodzaju wykonuje się go pomiędzy zawodami, a także tuż przed podjęciem dużego wysiłku fizycznego.

Czas trwania: 30-60-90 min.

Cena:

 • 70-150-180 zł
Masaż antycellulitowy/modelujący

Intensywna forma masażu o działaniu antycellulitowym i drenującym. Rozbijane są komórki tkanki tłuszczowej i zmniejszają się obwody ciała. Masaż ten znakomicie likwiduje obrzęki, pobudza krążenie i pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii.

Czas trwania: 30-60 min.

CENA:

 • 120-180 zł
Masaż bańką chińską

Pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, ponadto pozwala wyzbyć się niepotrzebnych produktów przemiany materii i toksyn. Zabieg ten rozbija tkankę tłuszczową, uelastycznia i wygładza skórę. Zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych przy zabiegu.

Czas trwania: 30-60 min.

CENA:

 • 120-180 zł

 

Masaż z kremem Obessia

Krem Obessia wspomaga działanie wyszczuplające i wygładzające terapii gabinetowych.

- Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych, eskuliny i L- karnityny pomaga rozpuszczać i eliminować tkankę tłuszczową, działa detoksykująco oraz poprawia jędrność skóry.

- Nanokapsulacja aktywnych składników gwarantuje łatwe i szybkie przenikanie w głąb skóry.

- Widocznie wygładza nierówności oraz natychmiastowo nawilża skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i bardziej napiętą.

- Przedłuża i optymalizuje efekty zabiegów antycellulitowych.

- Nie zawiera kofeiny powodującej powstawanie pajączków.

Aktywne składniki:

- Uwodorniona lecytyna (fosfatydylocholina): przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza, rozbija depozyty tłuszczu, rozpuszcza i eliminuje tkankę tłuszczową.

- Oligopeptyd-2 (CG-IGF1): zapobiega gromadzeniu glukozy w komórkach; powoduje spalanie tłuszczu w celu wytworzenia energii, nawet w okresie braku aktywności; pobudza organizm do tworzenia nowych komórek mięśniowych.

- Eskulina (glikozyd kumarynowy): wzmacnia naczynia krwionośne, wspomaga prawidłowe krążenie.

- L-karnitna: odpowiada za zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych, działa detoksykacyjnie.

- EGCG: składnik pozyskiwany z zielonej herbaty, odpowiada za spowolnienie procesów oksydacyjnych, wpływa dodatnio na procesy eliminacji tkanki tłuszczowej.

Czas trwania: 60 min

CENA:

 • 210 zł
Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż to dla przyszłej mamy nie tylko sposób na relaks i odprężenie, ale także najlepszy sposób na poprawę krążenia krwi i limfy oraz złagodzenie najczęstszych dolegliwości towarzyszących ciąży. Dzięki niemu zmniejszają się obrzęki i dolegliwości bólowe, znika sztywność mięśni i stawów. Odpowiednie techniki poprawiają również elastyczność skóry, co ułatwia jej rozciąganie zapobiegając w ten sposób powstawaniu rozstępów.

Czas trwania 30-60-90 min.

CENA:

 • 70-150-180 zł
Zabieg dla kobiet w okresie ciąży i połogu

Zabieg Natural Beauty Piękna Mama (Bielenda Professional) jest przeznaczony dla skóry ciała wymagającej regeneracji – napiętej i przesuszonej, która również swędzi i piecze. Zabieg powoduje wzmocnienie, nawilżenie i odżywienie skóry.

Zabieg można wykonać w na brzuch i biust lub całe ciało.

Przeciwwskazania do zabiegu: alergie na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu, ciężkie postacie aktywnego trądziku, uszkodzenia i podrażnienia skóry, inne przeciwwskazania wynikające z ciąży i okresu poporodowego.

Czas trwania: 45-60 min

CENA:

 • 180-210 zł
Masaż gorącymi kamieniami

Jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Łączy w sobie oddziaływanie zarówno masażu jak i termoterapii, drenażu czy akupresury.

Czas trwania: 30-60-90-120 min.

CENA:

 • 80-140-200-250 zł

 

 

Peeling

Peeling jest niezbędny w oczyszczaniu i utrzymaniu dobrej kondycji naszej skóry. Skutecznie likwiduje szorstkość i nadmierne zrogowacenia oraz usuwa martwe komórki z powierzchni naskórka.

Czas trwania: 30 min

CENA:

 • 140 zł