Stres i życie w ciągłym biegu sprawiają, że często nie mamy dla siebie czasu. Nasz organizm prędzej czy później odmówi posłuszeństwa. Jeżeli chcesz zadbać o swoje ciało oraz cieszyć się zdrowiem i życiem bez bólu, musisz widzieć że profilaktyka to podstawa. Masaż będzie do tego idealnym rozwiązaniem.

Masaż wykonuje certyfikowany terapeuta manualny. Skupia się na grupach mięśniowych ze
wzmożonym napięciem, dającym uczucie napięcia i sztywności. W czasie masażu leczniczego
terapeuta opracowuje bolesne punkty w obrębie mięśni (punkty spustowe), po czym
dolegliwości bólowe zmniejszają się, a pacjent czuje się lepiej.

Masaż leczniczy

Działa przeciwbólowo, polepsza odżywienie tkanek, reguluje napięcie i zwiększa elastyczność mięśni, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Składa się z wielu chwytów i ruchów (głaskania, rozcierania, wibracji, roztrząsania, wałkowania), których celem jest zapobieganie wielu chorobom i polepszenie stanu zdrowia. Czas trwania zabiegu całościowego: 60 min.

Cena: 60 min. - 200 zł
 

Masaż leczniczy kręgosłupa

Masaż ma na celu zmniejszyć dolegliwości bólowe mięśni przykręgosłupowych, zlikwidować bolesne punkty, jak również zredukować uczucie napięcia i sztywności np. karku. W masowanej okolicy pleców poprawia się krążenie, tym samym stymuluje się procesy samonaprawcze
organizmu. Masaż leczniczy zaleca się przy bólach kręgosłupa, rwie kulszowej, dyskopatii, wysunięciu dysku, nerwobólach, migrenach pochodzących od odcinka szyjnego kręgosłupa.

Cena:

 

  • 30 min. - 150 zł

 

  • 60 min. - 240 zł

 

Drenaż limfatyczny

Jest to delikatny masaż zmniejszający obrzęk kończyn dolnych lub górnych. Jest bardzo pomocny po urazach. To idealny masaż do walki z cellulitem. Zabieg likwiduje uczucie ciężkich, zmęczonych nóg i rąk.

Cena:

 

  • 30 min. - 130 zł

 

  • 60 min. - 210 zł

 

Masaż twarzy, głowy, szyi i dekoltu

Masaż ten pomaga złagodzić ból szyi i głowy oraz posiada właściwości przeciwstarzeniowe.
Działając pobudzająco na układ krążenia przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia
skóry oraz mięśni, a co za tym idzie do poprawienia jakości skóry, która staje się bardziej
napięta i elastyczna. Systematyczne masowanie twarzy, szyi i dekoltu zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry i wygładza zmarszczki mimiczne.

Cena: 60 min. - 200 zł
 

Masaż sportowy

Jest to mocne oddziaływanie na mięśnie i powięzi. Przynosi ulgę po ciężkim treningu lub starcie w zawodach. Jest ważnym elementem odnowy biologicznej sportowca i pomaga utrzymać organizm w dobrej formie między startami. Masaż sprzyja dostarczeniu glukozy do mięśni i oczyszczeniu ich ze zbędnych produktów przemiany materii. W czasie masażu opracowujemy brzuśce mięśni, przyczepy oraz punkty spustowe.

Cena: 60 min. - 220 zł
 

Masaż przeciw stresowi

Masaż ten jest dla każdego kto pragnie uspokoić myśli. Spokojna muzyka i przyjemne aromaty pozwolą się wyciszyć, odzyskać harmonię i równowagę. Całe ciało masowane jest w delikatny, powolny sposób, czego efektem jest obniżenie napięcia mięśni i nerwów. Szczególną uwagę zwraca się na miejsca, które kumulują stres tj. ramiona, kark i głowa. Odpowiednia technika wykonywania ruchów odpręża mięśnie i redukuje uczucie napięcia. Z kolei masaż dłoni i stóp bardzo relaksuje i wycisza. Uciskanie odpowiednich punktów przynosi ulgę oraz dostarcza pozytywnej energii.

Cena: 60 min. - 200 zł
 

Masaż bańką chińską

Pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, ponadto pozwala wyzbyć się niepotrzebnych produktów przemiany materii i toksyn. Zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych przy zabiegu.

Cena:

 

  • 30 min - 120 zł

 

  • 60 min - 200 zł

 

Peeling ciała

Peeling jest niezbędny w oczyszczaniu i utrzymaniu dobrej kondycji naszej skóry. Skutecznie likwiduje szorstkość i nadmierne zrogowacenia oraz usuwa martwe komórki z powierzchni naskórka.

Cena: 30 min. – 140 zł
 

Kinesiotaping

Przynosi bardzo dobre rezultaty jako metoda przedłużająca efekty wypracowane podczas terapii. Pacjent czuje stymulację i w związku z tym utrzymuje prawidłową postawę ciała. Plastry same w sobie nie są niczym nasączane i nie powodują uczuleń oraz może się w nich kąpać.

Cena: 30 min. – 140 zł