Cosmo S- Peel Vit-C Medestelle

Całoroczne Zabiegi Synchroniczne z Czystą Witaminą C Nowej Generacji™ i kwasami dobranymi do indywidualnych potrzeb skóry. W zabiegach COSMO S-PEEL VIT-C™ działanie eksfoliujące połączono z procesami głębokiej naprawy i wzmacniania naskórka, dlatego można je wykonywać przez cały rok, także w sezonie wiosenno-letnim. Cosmo S Peel zawiera dwie procedury: premium oraz shot.

PREMIUM

Luksusowy, korneoterapeutyczny zabieg eksfoliujący i wyrównujący koloryt skóry z Czystą Witaminą C Nowej Generacji™ i kwasami.

Odmłodzenie, rewitalizacja i energia dla skóry. Całoroczny zabieg synchroniczny o interaktywnym działaniu rozjaśniającym i odmładzającym. Ukierunkowany na potrzeby skóry dojrzałej o nierównym kolorycie, poszarzałej i zmęczonej, z przebarwieniami. Już po pierwszym zabiegu skóra jest rozświetlona, odczuwalnie gładsza i widocznie odmłodzona. Rozjaśnienie i wyrównanie struktury skóry to wspaniałe efekty kuracji COSMO S-PEEL VIT-C™ PREMIUM spotęgowane specjalistyczną pielęgnacją domową. Unikalną cechą zabiegu jest również głęboki relaks i odprężenie.

CENA: 390 zł

Shot

Bankietowy zabieg rozświetlający, przywracający skórze blask i ekstrawitalność z Czystą Witaminą C Nowej Generacji™ i kwasami.

Kompletna rewitalizacja, która działa błyskawicznie i może być stosowana przez cały rok. Do skóry poszarzałej, odwodnionej i pozbawionej energii. Celowana eksfoliacja rozjaśniająca w połączeniu z Boosterem Askorbinowym przywraca skórze blask i rozświetlenie natychmiast po zabiegu. Kuracja COSMO S-PEEL VIT-C™ SHOT to witalność, energia oraz klucz do pięknej i młodo wyglądającej skóry.

CENA: 290 zł


Kuracje wykonane w serii 3-6 zabiegów w połączeniu z pielęgnacją domową wyrównują tonację skóry z nierównomierną pigmentacją oraz wspierają eliminację przebarwień posłonecznych i pozapalnych. Rozjaśniają koloryt, rozświetlają, rewelacyjnie nawilżają i poprawiają jędrność. Zabiegi korzystnie wpływają na stan skóry naczyniowej, łagodzą zaczerwienienia. Nadają skórze młodzieńczy blask i atrakcyjną gładkość.