Zabiegi MEZO to zabiegi kosmetyczne polegające na połączeniu mikronakłuwania skóry z pielęgnacją aktywnymi preparatami antiaging. Są odpowiednie do każdego typu skóry, a szczególnie polecane do skóry dojrzałej z wyraźnymi objawami starzenia się, takimi jak zmarszczki, pogorszenie owalu twarzy, utrata młodzieńczej jędrności, elastyczności i kolorytu. Zabiegi MEZO są bezpieczne, skuteczne, dają szybkie i spektakularne efekty.

ANTI-WRINKLE MEZO

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii: Zabiegi MEDESTHETIC / Zabiegi MEZO. Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy.

Zabieg do skóry dojrzałej, z użyciem biozgodnych ze skórą składników aktywnych, które dzięki fazie zabiegu „mezo” penetrują głęboko skórę.

Polecany do skóry wymagającej bardzo silnej stymulacji do odbudowy. W widoczny sposób wygładza skórę, redukuje zmarszczki, silnie ujędrnia, poprawiając jednocześnie owal twarzy. Cera staję się dobrze napięta, pełna blasku i młodzieńczej witalności. Polecany również panom.

  • Czas: 90 min.
  • Cena: 350 zł + Mezoroller 90 zł
ANTI-REDNESS MEZO

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii: zabiegi MEDESTHETIC / Zabiegi MEZO. Zabieg regenerujący i obkurczający naczynka.

Dzięki zastosowaniu mikronakłuwania składniki aktywne zabiegu penetrują głęboko skórę, wzmacniając i uelastyczniając ścianki naczyń krwionośnych.

W efekcie zabieg bardzo wyraźnie poprawia wygląd i komfort skóry dojrzałej i nadreaktywnej, z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania. Zabieg polecany szczególnie osobom z widocznymi rozszerzonymi naczynkami i skłonnością do zaczerwienień.

  • Czas: 90 min.
  • Cena: 350 zł + Mezoroller 90 zł