Zabiegi specjalistyczne na twarz, szyję i dekolt, wspomagające eliminację najczęściej spotykanych problemów ze skórą.

Skutecznie łagodzą niepożądane objawy, dając skórze to, czego jej brakuje (PRO), i usuwając to, co zbędne (CONTRA). Poprawiają stan skóry i estetykę jej wyglądu. Zapewniają natychmiastowe poczucie komfortu. Najlepsze efekty dają wykonywane w seriach, ale nawet po jednym zabiegu widać korzystne zmiany w stanie skóry.

Wybrane zabiegi z kategorii PRO&CONTRA można wykonać w wersji lux, z użyciem dodatkowego preparatu, zapewniającego efekt ponadstandardowy.

PRO-VITAL

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii PRO&CONTRA. Zabieg intensywnie nawilżający.

Zabieg wygładzający i szybko poprawiający kondycję każdego typu skóry z objawami odwodnienia, wysuszenia, dyskomfortu i zachwiania równowagi wodno-lipidowej np. na skutek niewłaściwej pielęgnacji, działania słońca, czy klimatyzacji. Szczególnie polecany palaczom. Wskazany niezależnie od wieku czy pory roku dla uzyskania szybkiego i długotrwałego nawilżenia głębokich warstw naskórka, poprawy elastyczności i odświeżenia kolorytu. Polecany nawet w przypadku ekstremalnego wysuszenia skóry wrażliwej. Profilaktycznie działa przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo.

Polecany w serii (4-6 zabiegów raz na 7-14 dni) lub jako pojedynczy zabieg.

Czas zabiegu: 60 min.

CENA: 

 • 1 zabieg: 220 zł
 • w serii od 4 zabiegów 190 zł

 

CONTRA-DRY

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii PRO&CONTRA. Zabieg odżywczy do skóry suchej.

Idealny do skóry przesuszonej, szorstkiej, skłonnej do łuszczenia się, z odczuwalnym dyskomfortem „ściągania” i braku elastyczności. Regeneruje naskórek, przywracając mu prawidłową strukturę i wzmacniając jego funkcje barierowe. Łagodzi objawy podrażnień, spowodowane np. długotrwałą podróżą, przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach lub niekorzystnym działaniem czynników klimatycznych. Zabieg przywraca skórze poczucie komfortu, wygładza, zapewnia jej miękkość w dotyku i elastyczność oraz doskonale nawilża.

Polecany w serii (4-6 zabiegów raz na 7-14 dni) lub jako pojedynczy zabieg.

Czas zabiegu: 60 min.

CENA:

 • 1 zabieg 220 zł,
 • seria od 4 zabiegów 190 zł

 

CONTRA-WRINKLE

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii PRO&CONTRA. Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy.

Zabieg do cery dojrzałej, wymagającej stymulacji do odbudowy. W widoczny sposób wygładza skórę, poprawiając jednocześnie owal twarzy. Duża dawka retinolu regeneruje skórę, reguluje cykl odnowy komórkowej naskórka i zapewnia stymulację metabolizmu. Widoczne efekty to piękny, zdrowy wygląd i ujędrnienie skóry, spłycone zmarszczki i poprawa kolorytu.

Polecany w serii (4-6 zabiegów raz na 7-14 dni) lub jako pojedynczy zabieg.

Czas zabiegu: 60 min.

CENA:

 • 1 zabieg 220 zł,
 • seria od 4 zabiegów 190 zł
CONTRA- AGE 50+

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii PRO&CONTRA. Intensywny zabieg stymulujący.

Bardzo aktywny zabieg do skóry dojrzałej 50+, z pogłębioną utratą gęstości oraz nasilonym uczuciem suchości i wiotczenia. Stymulację metabolizmu zapewniają preparaty bogate w peptydy przeciwzmarszczkowe, izoflawony o aktywności fitoestrogenów oraz sprężysty fragment elastyny. Działają one liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują zmarszczki. Efekty tego „bogatego” zabiegu to widocznie odmłodzona twarz, wygładzona, zrewitalizowana, odżywiona, ujędrniona skóra o wyrównanym kolorycie.

Polecany w serii (4-6 zabiegów raz na 7-14 dni) lub jako pojedynczy zabieg.

Czas zabiegu: 60 min.

CENA:

 • 1 zabieg 220 zł,
 • seria od 4 zabiegów 190 zł

 

PRO-LIFT

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii PRO&CONTRA. Szybki lifting bankietowy.

Idealny zabieg „przed wielkim wyjściem”, który błyskawicznie poprawia wygląd skóry zmęczonej, wiotkiej, słabo nawilżonej, szorstkiej. Dzięki polisacharydowej siateczce napinającej i peptydom, liftinguje i doskonale wygładza powierzchnię skóry. Kwas hialuronowy o różnej wielkości cząsteczek, zawarty w NANODYSKACH™, silnie nawilża i działa odmładzająco. Zabieg redukuje objawy podrażnień, relaksuje, poprawia koloryt skóry oraz przygotowuje ją pod makijaż. Cera staje się promienna i pełna blasku.

Polecany jako pojedynczy zabieg lub w serii (4-6 zabiegów raz na 7-14 dni).

Czas zabiegu: 60 min.

CENA:

 • 1 zabieg 220 zł,
 • seria od 4 zabiegów 190 zł

 

CONTRA- REDNESS

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii PRO&CONTRA. Zabieg regenerujący i obkurczający naczynka.

Zabieg do cery naczynkowej, poprawiający wygląd i komfort skóry z widocznymi naczynkami i tendencją do ich rozszerzania się, wrażliwej, nadreaktywnej, skłonnej do podrażnień. Doskonale redukuje zaczerwienienia skóry, rozjaśnia ją, regeneruje i wygładza naskórek. Zastosowana tu farmaceutyczna eskulina usprawnia mikrokrążenie, wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych, łagodzi objawy podrażnień. Jest on doskonały również dla panów.

Polecany w serii (4-6 zabiegów raz na 7-14 dni) lub jako pojedynczy zabieg.

Czas zabiegu: 60 min.

CENA:

 • 1 zabieg 220 zł,
 • seria od 4 zabiegów 190 zł

 

CONTRA-PORE

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii PRO&CONTRA. Zabieg wygładzający do cery tłustej i mieszanej.

Idealny do cery z objawami nadmiaru sebum - o poszarzałym kolorycie i rozszerzonych porach, zanieczyszczonej, o niejednolitej fakturze, skłonnej do wyprysków. Zabieg głęboko oczyszcza i zwęża pory, działa przeciwłojotokowo, wygładza powierzchnię skóry, nawilża, ujędrnia. Cera odzyskuje zdrowy koloryt, staje się gładka i miękka w dotyku.

Polecany w serii (4-6 zabiegów raz na 7-14 dni) lub jako pojedynczy zabieg.

Czas zabiegu: 75 min.

CENA:

 • 1 zabieg 220 zł,
 • seria od 4 zabiegów 190 zł

 

Zabiegi MEDESTHETIC

Zabiegi o zwiększonej inwazyjności, nieprzekraczającej jednak działania w obrębie naskórka.

Oparte na przełomowych koncepcjach, technikach i sprawdzonych, zbadanych naukowo światowych patentach. Są nowatorskie, skuteczne, a przy tym bezpieczne, bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Zalecane są głównie w celu odmłodzenia, poprawy wyglądu skóry lub korekcji jej niedoskonałości. Dla optymalnego wykorzystania potencjału zabiegów zalecane jest wykonywanie ich w serii.

Zabiegi EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ to w pełni bezpieczne i bardzo skuteczne zabiegi złuszczające, z narastającym w czasie efektem odnowy biologicznej (progresja efektu). Dzięki zastosowaniu unikalnej metody złuszczania, dyskomfort klienta w czasie zabiegów jest zmniejszony do minimum pomimo zastosowania wysokich stężeń 9 rodzajów kwasów (do 50%) i niskiego pH (od 1,9).

Istotą EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™ jest połączenie w jednym zabiegu działania chemicznego, biologicznego i fizykalnego, które wzajemnie się wzmacniają. Kolejno, w zaprogramowany sposób, działają różne elementy złuszczające – ultradźwięki, kwasy AHA, BHA i PHA, enzymy proteolityczne oraz przede wszystkim AHA-amfosystem™ – serce koncepcji EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Dziewięć kwasów PHA, BHA i AHA, działających na różnych poziomach skóry:

 • kwas szikimowy
 • kwas fitowy
 • kwas laktobionowy
 • kwas glikolowy
 • kwas mlekowy
 • kwas jabłkowy
 • kwas winowy
 • kwas cytrynowy
 • kwas salicylowy

 

W ofercie YONELLE MEDESTHETIC znajdują się dwie linie zabiegowe EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™:

linia „D” REFITO ‒ do skóry wymagającej odmłodze­nia – dojrzałej, zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku i młodzieńczego kolorytu.

linia „T” SHIKIMI ‒ do cery tłustej i mieszanej, zanieczyszczonej, z tendencją do trądziku (grudek i zaskórników).

W celu osiągnięcia optymalnych efektów eksfoliacja powinna być wykonywana w seriach, składających się z 6-10 zabiegów.

Każdy zabieg EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™ jest wzbogacony o autorski Królewski masaż karku i szyi, dostarczający niezwykłych doznań relaksujących, poczucia komfortu i ukojenia.