112022sie

Party: Jak chronić skórę przed słońcem?

Promieniowanie słoneczne to jedna z głównych przyczyn przedwczesnego starzenia. UVB wnika do naskórka, natomiast UVA przenika do skóry właściwej przedostaje się przez chmury i szkło. By osłonić przed nimi cerę, należy stosować kosmetyki zawierające filtry fizyczne (odbijające promienie społeczne) oraz chemiczne (pochłaniające promienie UV). Najlepiej nakładać więcej niż połowę łyżeczki do herbaty na obszary głowy,…

262022cze

Czerwona Szpilka: Botoks relaksuje mięśnie

Botoks nie wypełnia zmarszczek, lecz relaksuje mięśnie. A jeżeli mowa o relaksacji, to wbrew obiegowej opinii, nie jest to unieruchomienie mięśni twarzy. Wszystko zależy od ilości toksyny butolinowej – wyjaśnia dr Kamila Padlewska na łamach magazynu Czerwona Szpilka.

12022mar

Wysokie Obcasy: Mesoestetic age element

W naszym gabinecie zawsze stawiamy na prawidłową diagnozę, która jest kluczem do sukcesu i widocznych efektów age element. To kompletny system diagnostyczny, który tworzy profesjonalny protokół zabiegowy – wyjaśnia dr n. med. Kamila Padlewska na łamach Wysokich Obcasów.

252022lut
Elle: Beauty Stars 2021 rozdane

Elle: Beauty Stars 2021 rozdane

W plebiscycie Beauty Stars 2021 nagrodzono najlepsze gabinety i salony kosmetyczne z całej Polski. Dr n. med. Kamila Padlewska była jurorką w kategorii Gabinety Kosmetyczne & Day SPA.

302022sty

Party: Lwi problem?

Wampirzy lifting, czyli wstrzykiwanie osocza ifybryny bogatopłytkowej, to naturalny sposób na regenerację skóry i wypełnienie zmarszczek – wyjaśnia dr Kamila Padlewska na łamach magazynu Party.

302022sty

Claudia: Nagrody Beauty Stars 2021 rozdane

W plebiscycie Beauty Stars 2021 nagrodzono najlepsze gabinety i salony kosmetyczne z całej Polski. Dr n. med. Kamila Padlewska była jurorką w kategorii Gabinety Kosmetyczne & Day SPA.

92021lis

Zwierciadło: Pielęgnacja dłoni i dekoltu

W grudniowym wydaniu magazynu Zwierciadło – dr Kamila Padlewska pisze – Najczęstszy problem z dekoltem, z którym zgłaszają się pacjentki, to pionowe zmarszczki rozchodzące się promieniście od rowka między piersiami. Na drugim miejscu są rumień i przebarwienia, zwykle związane z uszkodzeniem posłonecznym. Elastoza posłoneczna pojawia się na dekolcie szybko, bo skóra jest tu bardziej delikatna…