Mezoterapia jest metodą wprowadzania substancji aktywnych do skóry. Można ją łączyć z innymi technikami odmładzania. Do mezoterapii igłowej są używane różne preparaty w zależności od stanu skóry i oczekiwanego rezultatu. Stosuje się ją do rewitalizowania skóry zniszczonej fotostarzeniem, paleniem itp., w zabiegach antycellulitowych oraz w walce z rozstępami i łysieniem. Mezoterapia znalazła również zastosowanie w leczeniu przebarwień skórnych.

Zaleca się stosowanie zabiegów w serii, np. jeden zabieg co dwa tygodnie przez dwa miesiące, a potem dla podtrzymania efektu jeden zabieg co dwa – trzy miesiące przez pół roku.

CENA:

w zależności od preparatu od 200 zł

LINERASE to nowej generacji, bezpieczny, pozbawiony alergizujących telopeptydów kolagen typu I- ATELOKOLAGEN. Dzięki wyjątkowej bioaktywności zwiększa produkcję fibroblastów, które odpowiadają za produkcję kolagenu typu III. Linerase przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia jej sprężystości, jędrności i gęstości, wygładzenia zmarszczek, nawilżenia i rozświetlenia skóry, redukcji rozstępów oraz redukcji i leczenia blizn.

  • LINERASE może być bezpiecznie stosowany w każdej okolicy twarzy jak i całego ciała.
  • Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, powierzchni rąk.
  • Linerase przeznaczony jest dla pacjentów w każdym wieku i już po 25 r.ż. może być stosowany profilaktycznie w celu zahamowania procesu starzenia, oraz u osób starszych dla odzyskania jędrności, elastyczności i blasku skóry.
  • Zabieg jest małoinwazyjny – bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.
  • Oczekiwane efekty widoczne są po 7 do 14 dniach, kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od kondycji skóry. Efekt utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

CENA:

1500 zł za zabieg, który ze względu na wielkość opakowania Linerase zawsze obejmuje skórę twarzy, szyi i dekoltu lub twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.