Dominika Koryciorz

Specjalista ds. mikropigmentacji

Absolwentka Andragogiki na UW oraz charakteryzacji w stołecznym Centrum Kształcenia Artystycznego.

Od 17 lat związana zawodowo z największymi koncernami kosmetycznymi, w charakterze trenera oraz instruktora makijażu. Tworzyła korporacyjne programy rozwoju pracowników, opracowywała strategię szkoleniową i systemy motywacyjne, prowadziła szkolenia, wykłady i warsztaty. Z jej doświadczenia korzystały takie marki jak:

L’Oreal Paris, Maybelline New York, Garnier, Vichy, La Roche-Posay, Mixa, Kerastase, L’Oreal Professionnel, Matrix, Kryolan Professional Make-up, Eveline Cosmetics, La Luxe Paris, NYX, Lorigine Minerals, Evoia, Urban Decay, Lancome, Yves Sain Laurent i wiele innych.

Wykładała w Kryolan Make-Up Academy, Centrum Szkoleniowym Clarena oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Warszawie.
Jako instruktor-linergista rozpoczęła pracę w roku 2009. Zrealizowała m.in. autorskie programy kształcenia prowadząc zajęcia w pierwszej Ogólnopolskiej Szkole Mikropigmentacji Clarena.

Za swój sukces uważa zaprojektowanie programu edukacyjnego dla branży kosmetyki profesjonalnej, propagującego mikropigmentację w aplikacjach paramedycznych. Efektem jego wprowadzenia jest coraz większa liczba polskich pacjentek, które mogą skorzystać z zabiegów imitacji brodawki piersiowej po rekonstrukcji piersi.

Od 2009 właścicielka agencji artystycznej i szkoleniowej Emerald Project. Obecnie swoje kwalifikacje wykorzystuje w pracy szkoleniowej i artystycznej m.in. na rzecz koncernów kosmetycznych, scen muzycznych i teatralnych, estrad, wybiegów modowych, planów zdjęciowych oraz produkcji telewizyjnych. Współpracuje z artystami, dba o wizerunek celebrytów. Jej żywioł to kulisy pokazów mody i sesji zdjęciowych. Od 11 lat wolontariuszka Fundacji „Piękniejsze życie. Piękny sposób na raka.”

Współpracuje również z gabinetami, prowadząc coaching oraz audyty, a także promując nowe techniki aplikacji pigmentów.
Współpracę z gabinetem Oricea w zakresie zabiegów makijażu permanentnego wybrała z uwagi na wysokie standardy usług oferowanych Pacjentom.