BRASTER®PRO to wyrób medyczny wspierający wczesną diagnostykę raka piersi w gabinecie lekarskim. Badanie jest wiarygodne, bezbolesne i bezpieczne. Jest uzupełnieniem dla standardowej profilaktyki, takiej jak USG czy mammografia.

Rozwój nowotworu jest ściśle związany ze wzrostem temperatury wokół podejrzanej zmiany. BRASTER®PRO rejestruje takie obszary i wykrywa zmiany od 3 mm.

BRASTER®PRO wykorzystuje skuteczną, potwierdzoną w badaniach obserwacyjnych, technologię ciekłokrystalicznej termografii kontaktowej. Na podstawie obrazów termograficznych algorytmy automatycznej interpretacji (AI) wskazują potencjalnie niebezpieczne zmiany i nieprawidłowości w piersiach.

Badanie BRASTER®PRO powinno wykonywać się co miesiąc w gabinecie lekarskim, ale jeżeli z jakiś powodów nie można stawiać się w gabinecie z taką częstotliwością, można zakupić urządzenie BRASTER®SYSTEM do samodzielnego badania w domu.

CENA:

  • badanie BRASTER®PRO: 100 zł
  • zakup urządzenia BRASTER®SYSTEM do domu: 1799 zł

PROMOCJA – kupując BRASTER®SYSTEM za 1799 zł dostajesz ekskluzywny odmładzający zabieg laserowy (lasergenesis) o wartości 400 zł w cenie urządzenia.