Cosmopolitan luty 2016

W najnowszym wydaniu Cosmopolitan (luty 2016) zamieszczono zdjęcie dr Kamili Padlewskiej i p.Beaty Łapińskiej z Gali „Luksusowa Marka Roku”. Klinika Oricea została laureatem tej prestiżowej nagrody 26 października 2015 roku, w dziedzinie Gabinety Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Nagrodę otrzymują firmy proponujące produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Była to już VI edycja uroczystości. Gala odbyła się w hotelu Mariott w Warszawie, poprowadzona była przez Wiolę Wrzesińską i Ryszarda Rembielaka, dwie wyjątkowe i charyzmatyczne osobowości.

Na gali oprócz wykwintnej kuchni i wyśmienitych trunków nie zabrakło licznych występów znanych i lubianych artystów, konkursów z nagrodami oraz pokazów mody. Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a na sali bankietowej dostrzec można było nie tylko laureatów i ludzi biznesu, ale także przedstawicieli świata nauki, kultury i sportu.

Kulminacyjnym momentem było rozdanie statuetek „Luksusowa Marka Roku” firmom, oferującym najbardziej ekskluzywne i godne wyróżnienia produkty i usługi.

Czytaj artykuł