W lipcowym Elle ukazała się relacja z konferencji poświęconej rewitalizacji ciała na wiosnę i lato, która odbyła się w naszej klinice.
Podczas spotkania dr n. med. Kamila Padlewska zalecała regularne łączenie kilku technik zabiegowych, dzięki czemu można wspaniale poprawić urodę.

Szyja wygładzi się i ujędrni po serii naprzemiennego stosowania lasera odmładzającego i nakłuwania Dermapenem. Podwójny podbródek można rozpuścić, ostrzykując go odpowiednim preparatem, a dodatkowo ujędrnić zabiegami z RF. Ręce można odmłodzić, stosując min. laser regenerujący i wstrzykując kwas hialuronowy. Chcąc zadbać o podeszwy stóp i paznokcie Pani doktor zaleca wizytę u podologa, natomiast stronę grzbietową można odmłodzić min. ostrzykiwaniem kwasem hialuronowym.

Zbyt masywne łydki można wygładzić, stosując zastrzyki z botoxu. Z kolei wygląd wiotkich ramion poprawimy, stosując naprzemienne falę uderzeniową z ujędrnianiem falami radiowymi. Możliwości poprawy wyglądu jest dużo, trzeba tylko pamiętać o tym,że aby osiągnąć pożądany naturalny efekt, trzeba często wykonywać serię zabiegów.