Czym jest REGENERIS?

Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym możesz stworzyć swój indywidualny „eliksir młodości”. Zabieg REGENERIS, zwany też wampirzym liftingiem, daje sygnał naszej skórze do odnowy i rewitalizacji.

Jest absolutnie naturalny i biokompatybilny z naszym ciałem, nie wywołuje alergii, ani innych reakcji immunologicznych.

JAK PRZEBlEGA ZABIEG REGENERIS?

Zabieg z użyciem Regeneris przeprowadzany w gabinecie to proces dosyć szybki. W pierwszej fazie |ekarz pobiera niewielką ilość (8-2a ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu pięciu minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płyki krwi. Do strzykawki,tuż przed wykonaniem zabiegu, lekarz dodaje specjalny, opatentowany odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

JAKIE SĄ WSKAZANIA Do WYKONANIA ZABIEGU?

Podstawowe wskazania do zastosowania Regeneris to przede wszystkim poprawienie kondycji skóry i wyglądu takich miejsc, jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powłoki, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie, a także wypełnienie blizn po trądziku i łysienie. Regeneris jest przeznaczony głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy i rewitalizacji, oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych i bezpiecznych.