W klinice jest dostępny zabieg regeneracji skóry SEFFILLER za pomocą komórek macierzystych pochodzących z własnej tkanki tłuszczowej.

Dzięki nowej technice SEFFILLER, niezwykle prostej i bezpiecznej do wykonania, można zregenerować skórę za pomocą przeszczepu tkanki tłuszczowej. Specjalnie przygotowana tkanka tłuszczowa składa się z adipocytów, z komórek frakcji podporowo-naczyniowej (SVF, ang. Stromal Vascular Fraction) i z mezenchymalnych komórek macierzystych (ADSC, ang. Adipose Derived Stem Cells) pochodzących z własnej tkanki tłuszczowej. 
Jest to minimalnie inwazyjna procedura, która zapewnia naturalne i harmonijne wyniki, bez zmiany rysów twarzy i bez okresu rekonwalescencji. Procedura SEFFILLER ma na celu przywrócenie objętości i regenerację tkanki.

Jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu SEFFILLER?

Głównym działaniem SEFFILLER jest regeneracja, dzięki aktywności mezenchymalnych komórek macierzystych. Ta regeneracyjna aktywność komórek macierzystych uwidacznia się najsilniej po kilku miesiącach, dlatego trzeba oczekiwać stopniowej, ale stałej poprawy przez pierwsze 3 miesiące. Wygląd i napięcie skóry będzie się poprawiało przez długi czas.