Na wiotką skórę ciała, szczególnie ramion, brzucha i ud. Profhilo to preparat do wstrzykiwania składający się ze stabilizowanych termicznie kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego, które uruchamiają procesy naprawcze i regeneracyjne skóry. Doprowadza do bioremodelingu skóry, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych z wiekiem parametrów skóry.

Przebieg zabiegu: Preparat wstrzykiwany jest punktowo w określonych odstępach.

Czas trwania: 30 minut

Czy boli? Można nałożyć wcześniej maść znieczulającą, ale zabieg nie jest bolesny.

Co się dzieje tuż po zabiegu? Czasem w miejscu wstrzyknięcia może pojawić się ból, uczucie ciepła, zaczerwienienie lub obrzęk. Można je zniwelować, przykładając lód.

Efekty zabiegu: Pojawiają się stopniowo od pierwszego zabiegu. Czas utrzymywania się zależy od wyjściowego stanu skóry, miejsca i ilości podanego preparatu, zwykle jest to wiele miesięcy.

Zalecana seria: 2 zabiegi, wykonywane co 4 tygodnie

Przeciwwskazania: zabiegi stomatologiczne w ciągu 2 tygodni przed zabiegiem, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe, ciąża, karmienie piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, skłonność do blizn przerostowych, opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, stan zapalny w miejscu zabiegu, alergia, uczulenie na składniki preparatu lub środki przeciwbólowe i znieczulające, niewyrównana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne.

Cena: 1 300 zł / zabieg, 2 400 zł / seria