„Uroda, lustro i lekarz” w tygodniku Wprost

W dodatku do magazynów Wprost, „ Medycyna Urody i Zdrowie” ukazał się wywiad dr n. med. Kamili Padlewskiej pt: „Uroda, lustro i lekarz”

Doktor odpowiada na pytania dotyczące doboru zabiegów medycyny estetycznej do konkretnego wieku podkreślając, że do każdego pacjenta mimo wszystko należy podejść indywidualnie. Doktor Padlewska młodym osobom zwykle proponuję mezoterapię, fotoodmładzanie, peelingi, ewentualnie powiększanie ust, jeśli są bardzo wąskie.

Z kolei zabiegi bardziej inwazyjne powodujące nawilżenie skóry i przywracanie jej elastyczności: np. skinbooster/ hydromax w serii trzech zabiegów poleca 30-40 latkom. Po pięćdziesiątce Doktor wykonuje zabiegi ujędrniające, rozgrzewające, zwykle aparaturowe, które bazują na podczerwieni albo na technologi RF, ultradźwięków.

Doktor Padlewska podkreśla, że najbardziej skórę postarza opalenie i palenie – u takich pacjentek zabiegi dają mniejszy efekt.

Właścicielka kliniki Oricea twierdzi, że przy zabiegach regenerujących można cofnąć wizualny wiek o 10, a nawet 15 lat- świadczą o tym grono stałych pacjentów, którzy wracają do kliniki Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti- Aging – Oricea.

CAŁY ARTYKUŁ